środa, 14 grudnia 2011

Tak mi się spodobał, że musiałam znaleźć czas i go zrobić:D Jest rewelacyjny i mój! Wyszedł oczywiście inaczej nić na załączonych w poprzednim poście zdjęciach, ale wydaje mi się że to dobrze no i o to chodzi w ręcznie robionych rzeczach - każdy egzemplarz jest inny!


                                                                     <FOCH>

4 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że przeczytasz moje przeprosimy. Jest mi bardzo głupio za zaistniałą sytuację! Absolutnie nikomu nie sprzedałam misia podobnego do Twojego pomysłu. Tak jak napisałam w poście znalazła go moja pryjaciółka na stronie kwejk.pl, a wpisując w google pojawiło się ich tak wiele, że nie miałam pojecia jak odszukać twórcę.

   Teraz znając imię jest to o wiele prostrze i podałam namiary na Twoją stronę. Nie posiadam tam konta i nie wiem na jakiej zasadzie funkcjonuje dlatego nie zakładam, ale może tutaj odczytasz moją informację. Jeszcze raz przepraszam. Zdjęcie Twojej pracy usunęłam http://bizu-delko.blogspot.com/2011/12/kubus-fochatek.html Na razie jednak zostawiłam swoje z racji, abyś widziała że działam i nie wime czy zauważyłaś że pisałam o problemie odszukania Twórcy. Z czasem usunę wszystko chyba, że skontaktujesz się ze mną i będziesz chciała, żeby odsyłać do Ciebie jakby się chętni pojawili:D Ja sprzedaję tylko i wyłącznie kartki, korale i kolczyki, które tworzę z własnego pomysłu.

   Pozdrawiam i jescze raz przepraszam.

   Usuń
  2. przepraszam też ze swojej strony jeśli zabrzmiałam oschle i niemiło, po prostu ktoś mi "doniósł" że widział podróbki sprzedawane na jednym z portali aukcyjnych za 10 zł, a jako że właśnie zaczynam działalność byłoby to bardzo na moją szkodę. Zrobiło mi się przykro i nieco pod wpływem złych emocji napisałam do wszystkich osób, które mnie skopiowały podobne wiadomości. jak już kiedyś wspominałam na facebooku fochatka (www.facebook.com/fochatki) na własny użytek każdy może sobie miśka zrobić :) , ale nie zezwalam na sprzedaż i jakiekolwiek działania które mogłyby zaszkodzić jego wizerunkowi lub mi, a wszelkie prace prosiłabym opatrzeć linkiem do fochatkowego fanpage'a i opisać kto jest autorem postaci i projektu.
   A przeprosimy oczywiście przyjęte :) i jeśli nadal lubisz fochatka mimo wszystko to oczywiście na fanpage zapraszam ;)

   Usuń
 2. Z 10 zł??? Hmmm....jak dla mnie śmieszna cena,szczerze ja nigdy nie podjęłam się robienia "maskotek" na sprzedaż, tylko biżuterię. Życzę powodzenia w tworzeniu, teraz przejrzałam Twoje prace. Rewelacja! "Lubie to" od razu na fb, może jacyś moi znajomi się Twoimi pracami zainteresują.

  OdpowiedzUsuń